Privaatsuspoliitika

Divas Fashion OÜ andmete kasutamise põhimõtted

http://www.divasfashion.ee veebisaidi omanik ja haldaja Divas Fashion OÜ on võtnud kohustuse kaitsta oma klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad andmete kogumist ja kasutamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Milliseid andmeid veebileht kasutajate kohta kogub ning kuidas neid andmeid kasutatakse?

Divas Fashion OÜ kasutab http://www.divasfashion.ee veebisaidil küpsiseid eesmärgiga pakkuda kasutajatele täielikku lehe funktsioneerimist ning kasutajasõbralikumat navigeerimist. Küpsis (cookie) on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale. Küpsised aitavad parandada http://www.divasfashion.ee veebilehte ning pakkuda teile veelgi paremat kasutajakogemust.

Divas Fashion OÜ kasutab Google Analyticsi analüütilisi küpseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutuse ning külastuste arvu kohta.

Külastuse alguses antakse teile teavet küpsiste kasutamise kohta ning küsitakse nõusolekut. Klõpsates nupule “NÕUSTUN”, aktsepteerite küpsiste kasutamise. Oma nõusolekut saate alati muuta veebibrauseri seadetes või kustutada salvestatud küpsised. Divas Fashion OÜ  kohustub võtma kõik meetmed, et teie isiklik teave oleks korralikult kaitstud. Kui teil on küsimusi, teie andmete töötlemise kohta, võtke palun meiega ühendust.

Küpsiste ja nende eemaldamise kohta saate lugeda lähemalt siit: https://www.allaboutcookies.org/ või oma veebilehitseja “Abi” rubriigist.

Divas Fashion OÜ jätab endale õiguse privaatsuspoliitikat mis tahes ajal ette teatamata värskendada või muuta, avaldades privaatsuspoliitika värskendatud versiooni veebilehel.

Divas Fashion OÜ
Narva maantee 7, Tallinn, 10117
Tel +372 5836 48 46
www.divasfashion.ee